Fairy Tail Clan

Opis forum


#1 2010-12-13 18:43:23

 yatenko

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 19
Punktów :   

Na start

Może zacznę od założeń.

Chcę dać nam klan, który będzie miejscem spotkań ciekawych osób. Miejscem, gdzie można przyjemnie spędzić czas. Ale jednocześnie, nie chcę by nasz klan składał się z "nolife'ów". Nie zamierzam wyrzucać od nas kogoś tylko za to, że est za rzadko czy coś w tym stylu, ale pewne reguły powinny być zachowane.

Wiem słowo regulamin strasznie brzmi, dlatego proponuję by pisać po prostu normy, których się trzymamy. Myślę, że każdy z nas może tu dopisywać kolejne sprawy. Zacznę od podstaw by nie było później "tego nie było mówione".

1. Opieramy się na zasadzie wszyscy jesteśmy przyjaciółmi;)

2. Każdy ma prawo głosu i wyrażania swojej opinii.

3. Staramy się nie przeklinać, w skrajnych przypadkach, no dobra myślę, że nie trzeba więcej;)

4. Jeśli nie jesteś zadowolony, nie ma problemu możesz o tym powiedzieć, samemu zaproponować zmiany, lub opuścić klan.

5. Stawiamy na jakość osób, ilość jest drugoplanowa.

6. Rzeczy z wh klanowego mogą pożyczać wszyscy, na określonych warunkach w osobnym dziale;)

7. Na rzeczy typu clann hall, forteca płacimy wszyscy, zazwyczaj będą to jakieś wspólne wypady czy to do cato/negro, czy fortecy. Przed takim wypadem będzie powiedziane, że z tego cały zysk idzie na utrzymanie. Tu bardzo proszę, jeśli możecie iść to dołączcie się, by nie było takich akcji, że poszłabym/szedłbym z całym klanem na fortece, ale ida na utrzymanie klanu, to wole w tym czasie samemu iść na np exp.

8. Proszę o dłuższych nie obecnościach mówić. To też głównie dla gracza bezpieczeństwo, że jak przyjdzie to może liczyć, na miejsce w klanie.

9. Wiadomo, jesteśmy jakąś rodziną, więc proszę pomagajmy sobie;)


No dobra nie mam pomysłów xD ale możecie kolejne dopisywać.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.loco.pun.pl www.gastronomiauwm.pun.pl www.aniolyapokalipsy.pun.pl www.poke-sinnoh.pun.pl www.ziip3agh.pun.pl